Locuri vacante

Angajăm manager pe vânzări la telefon

RESPONSABILITĂȚI:
- Preluarea apelurilor de la clienți
- Primirea și procesarea comenzilor clienților
- Deservirea clienților și acordarea ajutorului la alegerea produsului solicitat
- Monitorizarea comenzilor pana la destinatar.

CERINȚE:
- Abilități de comunicare
- Cunoașterea limbilor română și rusă
- Capacități de comunicare și relaționare
- Experiența în vânzări nu este obligatorie dar constituie un avantaj

OFERIM:
- Mediu plăcut pentru lucru în oficiu
- Program Luni-Vineri 09:00-18:00
- Instruire, training-uri pentru a deveni cel mai bun din domeniu;
- Condiții de muncă într-un colectiv tânăr și prietenos;
- Posibilități reale de avansare;
- Angajare oficială;
- Salariu fix + % din vânzări + bonusuri (7'000 - 16'000 lei)

Trimite CV-ul (cu foto) la adresa de e-mail: [email protected]

joburi chisinau

Angajăm manager pe logistică

- Organizarea, planificarea și coordonarea traseelor optime pentru șoferi
- Control și răspundere pentru toate livrările
- Transmiterea informațiilor de livrări către șoferi
- Supravegherea în permanență a șoferilor pentru a interveni operativ

CERINȚE:
- Experiență de muncă minim 1 an
- Grad înalt de responsabilitate, organizare și control
- Atenție maximă la detalii

OFERIM:
- Salariu 10'000 lei achitat la timp
- Potențial de creștere în carieră
- Oportunitatea dezvoltării într-o echipă de profesioniști
- Program de lucru Luni - Vineri 09:00 - 18:00
- Oficiu în centru orașului
- Ambianța plăcută de lucru

Coșul tău

Scrie datele de contact pentru a te programa la in inteviu